Forum fanów serialu Knight Rider i jego pochodnych


#1 2009-11-05 14:27:10

Rycerz 2000

Admin

6941826
Zarejestrowany: 2009-09-28
Posty: 26
Punktów :   

Knight and the Racing Track TRAILERS

No.1
Uderzenie było bardzo mocne. K.I.T.T. odbił się od bariery i poszybował nad torem, by wylądować na trawie w samym jego środku. Miner chciał doszczętnie rozbić Mustanga, ale Mike wykonał zręczny unik i włączył transformację w Attack Mode.
-K.I.T.T., przejmij stery! Trzeba nauczyć go, że z FLAG się nie zadziera.
-Co chcesz zrobić?
-Zaraz zobaczysz.
Mike wyciągnął shotguna z nabojem, który dołączając się do czegokolwiek zawierającego prąd, pozbawia to energii. Miner przewidział ten ruch i wystrzelił taki sam nabój. Oba pociski zderzyły się ze sobą. Mike zdążył tylko krzyknąć:
-K.I.T.T., tarcza!
-Mike, tarcza nie...
Eksplozja obu samochodów zagłuszyła wszelkie wrzaski i wołania.
Cdn.

No.2
-Mike! Żyjesz?
Sarah była wyraźnie przestraszona wybuchem na torze, jednak strach przesłaniała obawa o Mike'a i K.I.T.T.a. Wysłała Billy'ego i Zoe na poszukiwania Mustanga, a sama podbiegła do byłego komandosa.
-Ale mnie łeb boli... Co z K.I.T.T.em?
-Wysłałam Billy'ego i Zoe na przeszpiegi. Czego was uczyli w przypadku rany głowy?
-To samo, co ze złamaną nogą, tyle że bez gipsu. Wszystko było w K.I.T.T.cie...
Sarah odniosła wrażenie, że Mike nie był pewny o życie K.I.T.T.a. Jednak nie miała czasu na rozmyślania, bo Billy i Zoe wrócili z poszukiwań. Na ich twarzach malowało się przerażenie.
-Zoe, mów pierwsza. Ja nie mogę.
-Może lepiej nie? Mike jest ranny, a to będzie dla niego silny cios.
Mike był w tym momencie wściekły na przyjaciół, że tak długo zwlekają z odpowiedzią.
-Gadajcie wreszcie, bo się wykrwawię!
Pierwsza odezwała się Zoe.
-Mike... K.I.T.T. jest... to znaczy ma... wyłączony skaner.
-Co?! K.I.T.T. jest martwy?!
Cdn.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa07online.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl www.dsw.pun.pl www.pdhparafialnadruzyna.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl