Forum fanów serialu Knight Rider i jego pochodnych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-11-05 14:20:06

Rycerz 2000

Admin

6941826
Zarejestrowany: 2009-09-28
Posty: 26
Punktów :   

SEMI vs. Goliath Project, czyli ostateczny pojedynek

Dzień zapowiadał się zwyczajnie. K.I.T.T. obudził Michaela bardzo wcześnie, swoim „genialnym” pomysłem. Po prostu wysyłał niewielkie ilości prądu do zegarka.

-Michael, czas wstawać. Devon wzywa cię do SEMI.
-Co się stało?
-RC widział w nocy ciężarówkę podobną do Goliatha. Czyżby to Garthe Knight planuje kolejną zemstę?
-Chyba tak. Gazu, K.I.T.T.!
Po chwili byli już w SEMI.
-Cześć, Devon. Jak się czujesz?
-Dzięki, wszystko dobrze. Ale przejdźmy do konkretów. Wiesz już o Goliath Project?
-Co to takiego?
-Jacyś maniacy, którzy znali Garthea, po jego śmierci zaczęli budować ciężarówki podobne do Goliatha. Myślę, że są niebezpieczni i trzeba zakończyć raz na zawsze GP.
-Dobra. Jedziemy.
-Czekaj, Michael. Bonnie chce z tobą rozmawiać. Podobno ma jakiś nowy system dla K.I.T.T.a. Bonnie!
-Tak, Devon?
-Zaprezentuj Michaelowi Spirit Mode.
-Spirit Mode zapewnia tobie i K.I.T.T.owi niewidzialność. Jednak jest niedopracowany i działa jedynie przez 30 sekund. Dodatkowo, jeśli powłoka molekularna zostanie uszkodzona, za pomocą SM możecie wysłać sygnał do SEMI, która również ma od dziś powłokę molekularną.
-Devon, podaj mi namiary na siedzibę GP i spadam.

Michael był już znudzony długą podróżą z San Francisco do Albuquerque, gdzie według Devona miała się znajdować siedziba Goliath Project. Zaczął pisać swoją „biografię”, jednak i to nie pomogło.

-K.I.T.T., włącz Auto Cruise, ja się zdrzemnę.
-OK., Michael. Robi się. Dobranoc.
-Dobranoc.
Kiedy Knight się obudził, byli już prawie na miejscu. I wtedy…
-Michael! 6 Goliathów jedzie prosto na nas!
-Na mój sygnał włączysz Turbo Boost. Na trzy. Raz. Dwa. TRZYYY!!!
-Mieliśmy szczęście, że zdążyliśmy uskoczyć. Jednak trzeba uciekać. Przygotuj Super Pursuit Mode.
-Jestem gotowy, Michael. Włączam.

Uciekli wrogom w mgnieniu oka. Lecz nic nie było w stanie powstrzymać szaleńców z Goliath Project.

-Michael, jadą następne Goliathy. Jest ich 15. Nie damy radyyyyyyyy…
W tym momencie potężny laser z jednej z ciężarówek uszkodził słaby punkt K.I.T.T.a, czyli skaner.
-Michael, straciłem powłokę molekularną.
-Przesyłaj sygnał do SEMI poprzez Spirit Mode. Byle szybko!
-Sygnał przesłany. Włączam SPM, zwiewajmy stąd.

Uciekali tak szybko jak mogli i w efekcie prawie zderzyli się z SEMI. Wjechali do naczepy i w tym momencie się uspokoili.

-Bonnie, szykuj powłokę molekularną. Trzeba odnowić warstwę na K.I.T.T.cie. Devon, Goliath Project są zbyt silni. Nie pokonamy ich samemu.

-Nie mam na to rady, Michael. Fundacja nie ma pieniędzy na przygotowanie nowego pojazdu. Na razie musisz radzić sobie sam z K.I.T.T.em.
-Dzięki, Devon.
-Michael!
-Tak, Bonnie?

-Silnik jest uszkodzony. Niestety na tyle poważnie, że nie dam rady naprawić K.I.T.T.a do wieczora. Raczej zajmie mi to kilka dni.

-Niedobrze. Bardzo niedobrze. Na te parę dni będę musiał korzystać z taksówek.

KILKA DNI PÓŹNIEJ

-Cześć, Michael.
-Cześć. Co u ciebie?
-Wszystko dobrze, poza tym, że mam zakłócenia procesora. I jeszcze jedno – jest nas trzech. O szczegóły pytaj Devona.
-OK. Devon, o co chodzi?
-April znów działa w Knight Industries. Udało się jej zbudować dla nas motocykl o właściwościach K.I.T.T.a. Mamy większe szanse na pokonanie Goliath Project.
-Kto będzie nim jeździł?
-Ty, a twoim zmiennikiem będzie RC. Kiedy ty dosiądziesz K.I.M.P.a, czyli Knight Industries Motorcycle Project, RC będzie jeździł K.I.T.T.em i odwrotnie.
-Aha. We dwóch na pewno damy radę.
-Pierwszy test K.I.M.P.a odbędzie się za godzinę na pustyni. Wiesz, gdzie to jest?
-Oczywiście. Jadę. Cześć.
-Do widzenia, Michael.

PÓŹNIEJ

-Michael, dlaczego masz tak skwaszoną minę? K.I.M.P. źle się prowadzi?
-A jak myślisz? Oczywiście, że jest źle wyważony. April nigdy nie miała talentu do motocykli.
-W każdym razie mi pasuje. Wiesz co, może zróbmy tak: ja będę ciągle jeździł K.I.M.P.em, a ty K.I.T.T.em. Co ty na to?
-Pasuje mi to. Musimy się śpieszyć, być może Goliath Project mają jeszcze więcej aut.
-Racja. Jedziemy.

Jak powiedzieli, tak zrobili. Do Albuquerque dotarli wyjątkowo szybko.

-Michael, mój skaner wyczuwa konwój Goliathów.
-Przygotuj SM. RC, pół mili przed nami jedzie konwój Goliathów. Nie zawahają się, by cię zabić.
-Przygotuję Spirit Mode. Włączmy go na 3. 1. 2. 3.
-K.I.T.T., SPM!
-Gotowe.

Walka była bardzo szybka. RC odjechał przed konwój i ściągał ich uwagę, a tymczasem Michael z pomocą K.I.T.T.a przeprogramowywał Goliathy tak, że pozbawił je MBS.

-RC, gotowy?
-Gotowy.
-No to zaczynamy walkę.

Goliathy jeden po drugim, zepchnięte, lądowały w głębokim rowie. GP zostało pokonane.

-Michael, RC, gratulujemy wam pokonania GP. Szczególne gratulacje macie od April, ponieważ K.I.M.P. pomyślnie przeszedł chrzest bojowy.
-Dzięki, Devon. I nawzajem. Nasz sukces to sukces całej Fundacji i Knight Industries.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolecairsoft.pun.pl www.pdhparafialnadruzyna.pun.pl www.fifa07online.pun.pl www.proproyt2.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl